Komora Hiperbaryczna Słupsk

Komory i koncentratory tlenu naszym gabinecie sa w pełni bezpieczne, posiadające wszystkie potrzebne atesty, aby zapewnić komfort i efekty działania. 

W naszym gabinecie mamy do dyspozycji dwie komory 

  • komora jednoosobowa o średnicy 90 cm i długości 220 cm
  • komora dwuosobowa o średnicy 100 cm i długości 220 cm. Jest to komora największa w regionie słupskim.

W tego typu komorze uzyskuje się ciśnienie w zakresie od 0 do 1,34 ATA. Jest to komora o konstrukcji elastycznej (miękka) – wykonana ze specjalnego atestowanego, wyprodukowanego w Sztanach Zjednoczonych tworzywa.

Koncentratory tlenu posiadają karty medyczne, osiągają najwyższe parametry  i są wyprodukowane w Stanach Zjednoczonych.
Stężenie tlenu osiagane jest na poziomie około 90 %

 Z uwagi na fakt, iż największą grupę naszych pacjentów stanowią dzieci, które obowiązkowo muszą wchodzić do komory z opiekunem, najczęściej z rodzicem – dostosowaliśmy komorę do tego, aby druga osoba miała również możliwość korzystania z terapii – zostają podłączone dwie maski.
Pomimo tego, że jest to komora jednoosobowa jej długość i szerokość pozwalają na to aby dziecko lub osoba dorosła, wymagająca opieki podczas zabiegu mogły wejść z osobą asystującą.

Komora jest wyprodukowana przez specjalistów w Polsce, a jej pierwowzorem była komora amerykańska, Komponenty wykorzystane do produkcji są sprowadzane ze Stanaów Zjednoczonych i Japonii.

 

 

 
 

Postaw na bezpieczeństwo i profesjonalizm!

Posiadamy gabinet w Słupsku z w pełni atestowanymi i certyfikowanymi komorami hiperbarycznymi
oraz koncentratorem który wytwarza aż 10L czystego tlenu na minutę. Dbamy o Wasze bezpieczeństwo i zdrowie!

Zapewniamy najwyższej klasy sprzęt medyczny o najlepszych, możliwych parametrach. Dbamy o Wasze bezpieczeństwo i efekty terapii. Jako jedyni w Słupsku dysponujemy najwyższej klasy koncentratorami tlenu posiadającymi tzw. karty medyczne. Gabinet jest zabezpieczony przed Covid-19. Otrzymał Certyfikat FIRMA GODNA ZAUFANIA 2021, jest laureatem ORŁÓW MEDYCYNY 2020 i plebiscytu Gabinet polecany przez pacjentów 2021.

ZASTOSOWANIA

KONTAKT

Odezwij się do nas!

ul. Stefana Starzyńskiego 3
76-200 Słupsk

736-044-998

[email protected]

DOJAZD